Alumni

Üdvözöljük az Eötvös Loránd Tudományegyetem Alumni Szervezet Tanító és Óvóképző Tagozatának honlapján!

Bemutatkozás

Az Alumni Szervezet célja, hogy a Kar egykori hallgatóival és oktatóival egy szakmailag együttműködő, kölcsönösen támogató közösséget hozzon létre. Tagja lehet minden volt hallgató és munkatárs, aki az ELTE Alumni Szervezet honlapján regisztrálja magát. A Szervezet feladata kettős: egyrészt szeretnénk intézményes keretek közt is fenntartani a személyes kapcsolatot a korábban végzett kollégákkal, egykor a karon dolgozó munkatársakkal, másrészt szerepet vállalunk a több generációnyi pedagógus szakmai tudásának megőrzésében és továbbadásában. Ebben segítenek az Alumni Szervezet által szervezett vagy támogatott programok is.

Pályakövetési online kérdőív volt hallgatók részére.